Anneler Günü Hediye Rehberi

Anneler Günü Hediye Rehberi

Anneler Gününde hepimiz annelerimize sıkıca sarılıp onu öpücüklere boğmak isteriz. Yada tanıdığımız ve sevdiğimiz anneleri hediyeler ile şımartmayı amaçlarız. Ama bu sene COVID-19 sebebiyle çoğumuz bunu yapamayacağız. 
Neyse ki uzaktan da olsa annelerimizi sevindirmemizi sağlayacak hediye ve kutlama seçeneklerimiz mevcut. Bu özel günde onlara kendilerini özel hissettirmek için önerilerimize bir göz atın…

Evde ziyafet

Annenizi alıp dışarıda yemeğe çıkartamıyor olabilirsiniz, üzülmeyin. Ona restoran kalitesinde her detayı düşünülmüş bir evde ziyafet hediye edebilirsiniz. Gram İstanbul gibi bazı rrestoranlar tüm malzemeler ayıklanmış, porsiyonlanmış bir şekilde tarif kartlarıyla beraber kapıya menu getiriyor. Annenize sadece pişirmesi kalıyor. Hele ki oruç tutuyorsa hazır iftar yemeğine kim hayır diyebilir ki?

Çiçek olmazsa olmaz

Akıllara ilk gelen çiçek yollamak. Ama gelin bu sefer buket veya aranjman yerine, evden çok dışarı çıkamayan annelerimizin evine saksıda bir yeşil bitki yollayalım. Bu bitkinin bakımı ile ilgilenmek de ona iyi gelecektir hem de her baktığında sizi hatırlayıp mutlu olacaktır.

Sanat sever anneler için

Annenize bu sene resim, heykel, baskı gibi pek çok kategoride orijinal bir sanat eseri hediye edebilirsiniz. İstanbul içinde ikamet ediyorsa bu online galeriden hemen bütçenize göre bir eser sipariş edebilir ve gün içinde teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Başka şehirde ikamet ediyorsa hediye çeki alabilirsiniz, daha sonra istediği eseri kendi seçer.

Tatlı yesin tatlı konuşsun

Dışarıdan bir şey yollamak istemiyorsanız, onun için kendi ellerinizle sevdiği bir tatlıyı yapıp kapıdan güzel bir notla bırakabilirsiniz. Sonra da görüntülü konuşmada karşılıklı tatlılarınızı yiyerek hasret giderirsiniz.

Biraz da şımarsın

Karantina sebepli uzun süredir bakımsız kalmaktan şikayet eden annenize karantina bittikten sonra kullanılmak üzere bir cilt bakımı hediye edebilirsiniz. Hatta almışken kendinize de alın, uzun zamandan beri annenizle beraber yapacağınız ilk aktivite bu olabilir.