Derin Mermerci ve Nef’ten Işıltılı Davet

ETKİNLİK

Derin Mermerci ve Nef’ten Işıltılı Davet

Play Video

Gayrimenkul sektöründe çok sayıda başarılı projeye ve yeniliğe imza atan Nef, tüm dünyada giderek yükselen lüks yaşam trendi kapsamında “Luxury Living” konsepti ile projeler gerçekleştiriyor

Fotoğraflar: Bige Yalın

Nef, projelerinde foldhome konsepti ile gerçek lüksü yaşatırken aynı zamanda hayata da değer katıyor. Örneğin dilediğiniz an, boğazın incisi Kandilli’de misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir köşk ya da 10 dönüm büyüklüğünde Kanlıca’da bir bahçeyi evinize eklemeniz mümkün.

Nef’in “Luxury Living” konsepti ile sunduğu yeni projesi Nef Kandilli için lansman öncesi özel bir davet düzenlendi. Derin Mermerci önderliğinde gerçekleşen geceye, Mermerci’nin yakın dostları katıldı.

Nef’in Luxury Living Projeleri

Nef Kandilli Projesi:

Nef Luxury Living konseptinin İstanbul’daki projesi Nef Kandilli, 70 dönüm bir arazi üzerinde yer alıyor. Tarihi semtin karakteristik mimarisine uygun modern tasarımlar, boğazın eşsiz manzarasıyla tamamlanıyor. Dünyaca ünlü mimar Emre Arolat’ın imzasını taşıyan evlerin iç mimarisi ise Mustafa Toner’e ait. 406 konutun yer aldığı proje Luxury Foldhome konseptiyle sakinlerinin hayatına değer katacak çözümler sunuyor.

Nef Gölköy Projesi:

Bodrum’da Cennet Koyu’nun hemen yanında ‘’Luxury Living’’ konsepti ile tasarlanan deniz ve doğanın kıyısındaki ‘’Nef Gölköy’’ dünyaca ünlü mimar Emre Arolat imzalı. Arazi içindeki 100 tane çam ve 70 tane zeytin ağacının, mimarinin bir parçası olarak planlandığı projede 42 villa yer alıyor. Her villanın kendi iskelesi ve kabanası bulunan, her katta deniz manzarası olan bu özel ve butik projede, dünyaca ünlü otel zinciri Banyan Tree hizmet verecek.

Foldhome nedir?

Dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanan Foldhome’un temel amacı bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak. Kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri “kullan-öde” sistemi. Kullanmadığınız hiçbir alan için ücret ya da aidat istenmiyor.

Foldhome’a dahil olan hizmetlerden bazıları: Plajda yer alan ev sahiplerine özel Cabana’lar, misafir odası, Kids Club, sanat odası ve özel tekne hizmeti.

Daha fazla bilgi için: http://nefkandilli.com.tr/?utm_medium=post&utm_source=blog&utm_campaign=nefkandilli-05042018-73035805