En İyi 5 Arındırma Maskesi

BAKIM

En İyi 5 Arındırma Maskesi

Kış boyunca kullandığımız ağır nemlendiriciler, serumlar ve makyaj malzemelerini ne kadar temizlersek temizleyelim, cildimizin üzerinde bir tabaka oluşturdu. Baharla birlikte cildimizi derinlemesine temizleme, siyah noktalardan, makyaj ve kirden arındırma vakti geldi! Tertemiz ve duru bir cilt için en iyi 5 arındırcı maskeyi sizin için seçtik. Cildinize baharı getirmek için önerilerimize bir göz atın deriz.

Boscia Luminizing Black Mask

 Cildinizi derinlemesine temizleyecek, gözenekleri açacak ve yağı kontrol altına alacak, hem de tamamen doğal olacak bir ürün mü arıyorsunuz? Kömür ve C vitaminli içeriğiyle Boscia’yı deneyin!

Origins Ginzing Peel-Off Mask

Markanın bir çok maskesinin süper olduğunu söylesek abartmış olmayız herhalde. Cildi ölü deriden ve kirden temizleyen bu maske de içerdiği kafein, meyve asitleri ve ginseng ile geriye yenilenmiş, parlak ve enerjik bir görünüm bırakıyor. Baharın tadını çıkarmaya hazırsınız.

Charlotte Tilbury Goddess-Skin Clay Mask

Charlotte Tilbury’nin bu maskesi cildinizi yalnızca arındırmakla kalmıyor, içerdiği badem yağı sayesinde sonrasında cildinizi nemlendiriyor. Ünlülerin de kırmızı halı öncesi ışıltılı bir cilt için sıkça tercih ettiklerini söyledikleri bu maskeye bir şans verin deriz.

DCL Clay Mint Mask

İçerdiği bentonite kil cildi kir ve siyah noktalardan arındırırken, mentollü formülüyle ferahlık veren ve mis gibi kokan harika bir maske! Deneyin, pişman olmayacaksınız.

Glamglow Supermud Activated Charcoal Treatment Mask

Maskeleri birçok tüketici ödülüne sahip markanın, kömür maskesi cildin yağ seviyesini dengelerken, içerdiği 6 farklı asitle de gözenekleri küçültmeye ve temizlemeye yardımcı oluyor.