Gossip Girl’ün Şehre Dönüşü​

HABER

Gossip Girl'ün Şehre Dönüşü

Tüm Yukarı Doğu Yakası sevenlerin dikkatine! Gossip Girl geri geliyor…

2000’lerin fenomen dizisinin yeni versiyonu çok yakında ekranlara geri dönüyor. HBO Max yapımı dizide yeni bir grup zengin ve ünlü lise öğrencisi ile tanışacağa benziyoruz. Instagram ünlülerinin, blogger’ların ve influencer’ların revaçta olduğu şu zamanlarda meşhur Gossip Girl dedikodu platformunun geri dönmemesi beklenemezdi zaten.

 

Yapılan açıklamaya göre orijinal oyuncu kadrosundan sadece Kristen Bell, dizideki dış ses olarak geri dönecek. Ancak eski kadrodan başka kimse olmayacak. Emily Alyn Lind yeni Serena van der Woodsen olarak başrolde olacak. Aktris ve müzisyen Emily Alyn Lind, uzun süreli bir ilişkide olan ancak karşısına çıkacak yeni şansları değerlendirmek isteyen Audrey’i canlandıracak. Gelecek vaad eden bir aktris olan Lind, daha önce ABC dizisi Revenge’de genç Amanda Clarke olarak ve CBS drama Code Black’de Ariel olarak karşımıza çıkmıştı. Lind’e ek olarak, yeni kadroda Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay da yer alacak.

 

Konusuna bakacak olursak, aradan geçen yıllarda sosyal medyanın ve New York yaşamının ne kadar değiştiğini ele alacak olan dizi, orijinal Gossip Girl web sitesi kapandıktan sekiz yıl sonra, yeni nesil New Yorklu zengin öğrencileri yeni sosyal platformu ile tanıştırıyor.