İstanbul’da kışa veda…

STİL

İstanbul'da kışa veda...

DM’nin ilk fotoğraf çekimi için yer arıyorduk..

Ekip arkadaşlarımdan Ali sağolsun, “Ben çok sensel (senin ruhuna, duruşuna, stiline yakın anlamında) bir mekan biliyorum; Mr. Cas, İstiklal Caddesi’nde yeni açılan bir butik otel, ilk gittiğimde aklıma sen geldin” dedi.. Hemen Mr. Cas hotel google’landı ve fotoğrafların görüldüğü anda mekana çoktan karar verilmişti.

Fotoğrafçı konusunda aklıma hemen Emre Doğru geldi. Emre zaten sevdiğim bir arkadaşım. Üstüne, onun ve ekibinin neşesi, profesyonelliği… Tüm bunlar benim için çekimin rahat ve keyifli geçmesi demekti.

Çekim günü otele gittiğimizde, hepimiz büyülendik.. Gerek otel personelinin ikramı ve bize her türlü kolaylığı sağlaması, gerekse otel sahipleri ve menajerinin yakın ilgisi, çekimin bir dost toplantısı gibi geçmesini sağladı.

Her köşesinden etkilendiğimiz bu zevkli mekanın enerjisi fotoğraf karelerine de fazlasıyla yansıdı.. Güzel bir ekiple yeme-içmeye gidebileceğiniz bir yer. Hatta nostaljik bir İstanbul gecesi yaşamak istiyorsanız, son derece zevkli dekore edilmiş odalarında kalmanızı gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Derin Mermerci