Moda Dünyası İçin TikTok Vakti

TREND

Moda Dünyası İçin TikTok Vakti

Çin menşeili video paylaşım platformu TikTok esas olarak G kuşağını hedeflese de, herkes bu furyaya katılmaya başladı. Karantina süresinde evde vakit geçiriyor olmak, birçok insanın bu eğlenceli platformu kullanmasını teşvik ediyor, özellikle de burnundan kıl aldırmayan moda endüstrisinin… Hailey Bieber ve yetenekli tasarımcı Jacquemus gibi isimler, TikTok’u ilk çıkış yaptığı zamanlardan beri kullanan isimlerden. TikTok’un hala tam olarak ne olduğunu bilmiyorsanız veya yeni trendlere adapte olmakta zorlanıyor olsanız da bu ünlüleri izlerken çok eğleneceğinizi söyleyebiliriz…

Bella Hadid

Tamamen eğlence odaklı bir hesap açmış Bella, profiline de ‘bunları görmek durumunda kaldığınız için üzgünüm ama hepsi şaka’ diye not düşmeyi ihmal etmemiş.

Takip etmek için: https://www.tiktok.com/@babybella777

Jacquemus'

Ünlü tasarımcı karşımıza şarkı söyleyen çantalar, güzel modeller ve muhteşem evinden manzaralarla çıkıyor.

Takip etmek için: https://www.tiktok.com/@jacquemus

Miley Cyrus

Bolca şarkı söylediği ve dansettiği videolar paylaşan Miley, Marc Jacobs defilesinde podyumda yürüdüğü bir bölüme müzik koyup eğlenceli hale getirmeyi de ihmal etmemiş.

Takip etmek için: https://www.tiktok.com/@mileycyrus

Emily Ratajkowski

Karantina günlerinde bazen komik bazen de seksi dans videoları ile renkli dünyasına konuk oluyoruz.

Takip etmek için: https://www.tiktok.com/@emrata

Hailey Bieber

Şimdiye kadar paylaştığı üç TikTok videosunda da daha önce balerin olan modelin dans becerisini ve eşi Justin Bieber’ı görüyoruz.

Takip etmek için: https://www.tiktok.com/@haileybieber